Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Teknik Servisi hakkında sık sorulan sorulara değineceğiz.Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak isterseniz 0552 479 23 35 numaralı çağrı hattımızı arayabilirsiniz. Bizler İzmir Teknik Servis ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını bekliyor olacağız.

0552 479 23 35

İzmir Teknik Servisi 20+ yıldan bu yana sektör içerisinde hizmet sunarak çalışmalarını devam ettirmektedir.Bu süreç esnasında firmamız özel servis statüsünde birçok ilçemizde teknik destek sunmuş aynı zamanda birçok markaya teknik destek sağlamıştır.

İzmir Teknik Servisi olarak kurulduğumuz günden bu yana temel prensibimiz İzmir’in tüm noktalarına teknik destek sunmaktadır.Bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürdüğümüz günden bugüne İzmir’de 30'a yakın ilçeye teknik destek sunmaktayız.Sizde ilçeniz kapsamında teknik destek almak ve cihazınız için tekniker talep etmek istiyorsanız çağrı merkezimiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.İzmir Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

İzmir Teknik Servisi olarak çalışma saatlerimiz dahilinde gün içinde her daim servis kaydı oluşturabiliyoruz.Lakin cihazınızın onarılması ve arıza tespiti gününün belirlenmesi o gün içerisindeki randevu yoğunluğuna göre değişmektedir.Ama firmamız 1 ile 3 gün içerisinde cihazınızda arıza tespiti yapabilmektedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

İzmir’de birçok ilçeye teknik destek sunmaktayız.Lakin ilçelerin merkez noktamıza uzaklığına göre teknik destek sürelerimiz değişmektedir. Çoğu zaman aynı gün hizmet vermekteyiz. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için 0552 479 23 35 numaralı çağrı hattımıza ulaşabilirsiniz.

Evet İzmir Yetkili Teknik Servisiz. Kendi bünyemizde ÖZEL SERVİS STATÜSÜNDE statüsünde destek sunmaktayız.

Öncelikle bunun hakkında net bir bilgi ne yazık ki veremeyiz.Çünkü bu süreç cihazınızın arızasına göre değişecektir.Ama ortalama bir zaman dilimini baz alırsak cihazınız en geç 2–5 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

İzmir Teknik Servis Telefon Numarası

İzmir Teknik Servise aşağıdaki telefon numaralarımızdan anında ulaşabilir dilerseniz iletişim merkezlerimiz aracılğı ile servis kaydı oluşturabilirsiniz.Bizler İzmir Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını her daim bekliyor olacağız.

0552 479 23 35
Sitemizde reklamlarımızda kullanılan logo ve markalar bilgilendirme amaçlıdır. Arçelik, Bosch, Beko, Altus, Siemens, Profilo, Ariston, Hotpoint, İndesit markalarının yetkili servisi kalitesinde ekonomik özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Çiğli

Karşıyaka

Bostanlı

Bayraklı

Bornova

Kemalpaşa

Buca

Şirinyer

Evka1

Gürçeşme

Menderes

Gaziemir

Karabağlar

Hatay

Güzelyalı

Üç Kuyular

Balçova

Narlıdere

Güzelbahçe

Urla

Çeşmealtı

Çeşme

Seferihisar

Yelki

Gümüldür